Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні icon

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні

Реклама:



Скачать 85.59 Kb.
НазваниеУрок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні
Дата конвертации16.08.2013
Размер85.59 Kb.
ТипУрок
источник

Урок 6.

Тема: Ділення натуральних чисел.

Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні; відпрацьовувати навички усного та письмового ділення; згадати правила розв’язання простих рівнянь; розвивати навички усного і швидкого обчислювання прикладів; продовжувати розвивати самостійність в роботі та навички роботи в парах.

Обладнання: картки усного та швидкого обчислювання, картки для самостійної роботи.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: в процесі уроку учні зможуть: перевірити вміння та навички множення натуральних чисел;

перевірити вміння та навички усного та письмового ділення;

згадати, як розв’язуються нескладні рівняння;

продовжувати розвивати навички швидкого обчислювання.

Хід уроку. I. Організаційний момент:

1)привітання з класом;

2)звіт лаборантів про виконання домашнього завдання;

3)повідомлення теми, мети, очікуваних результатів;

4)картка-тест готовності до уроку;(додаток1)

5)робота з картками на розвиток швидкості виконання множення натуральних чисел.(додаток 2)

II.Перевірка домашнього завдання:

1.Теоретична хвилинка. Фронтальне опитування правил.

1)Як називаються числа при множенні?

2)Яку властивість ви пам’ятаєте?

3)Як ми множимо на 10, 100, 1000?

4)Які числа називаються натуральними?

5)0- натуральне число?

6)Назвіть найменше натуральне число.

7)Найбільше число.

8)Як називаються знаки які приходять на допомогу запису натуральних чисел? Скільки їх ? Назвіть.

9)З яких розрядів складається кожний клас числа?

10) А які дії з натуральними числами ви вмієте виконувати?

11) Як називаються числа під час додавання?

12) Як називаються числа під час віднімання

13) Як перевірити чи правильно виконано додавання? За допомогою якої дії?

14. Як перевірити, чи правильно виконано віднімання? За допомогою якої дії?

15. Чи завжди можна виконати віднімання?

16. Які ви знаєте закони додавання?

2. Усний рахунок по карткам ( додаток 3)

3. Біля дошки два учня працюють по перевірці домашнього завдання

I учень II учень

706 ∙ 53; 465 ∙ 506;

304 ∙ 29; 934 ∙ 269.

5245 ∙ 67.

4. Поки учні готуються біля дошки учні на місцях в парах виконують множення по карткам (додаток 4).

5. На дошці записано умову прикладу на декілька дій. Згадаємо порядок виконання дій, разом вкажемо порядок дій у даному прикладі розв’яжемо його колективно.

834 ∙ (145 ∙ 203 – 29130) + 804 ∙ 52.

III. Повторення і систематизація.

1)Бесіда з учнями.

33:3=11

69:3=23

а:в=с

1.Яку я дію виконала?

2.Як називаються числа при діленні?

3.Як перевірити чи правильно виконано ділення?

2) після отримання відповідей учням пропонується виконати усне ділення по карткам(додаток 5)

3) на дошці записати наступні рівняння:

Х∙9=72 Х:3=14 48 : у =3

Що треба знайти у кожному з записаних рівнянь ?

Щоб знайти невідомий множник треба …

Щоб знайти невідоме ділене треба …

Щоб знайти невідомий дільник треба…

4) Колективне розв’язання наступних вправ

Розв’язати рівняння:

Х:19=24; 24 ∙ Х=1608; 252 :Х=14; 18 ∙ (Х+14)=378.

5) Обчисліть( розбирати кожний крок ):

492:6; 1548 : 36;

459:51; 16320 : 48;

7804:4; 25600 : 800.

6)Робота в парах по карткам (додаток6)

IV. Підсумок уроку. Проаналізувать з дітьми, чи отримали ми результати, про які говорили на початку уроку.

V. Домашнє завдання.№464(I ст.),№469(1)

Додаткові матеріали

(Додатки 1-6)

Додаток 1


1

16

2

15

3

14

4

13

5

12

6

11

7

10

8

9

9

8

10

7

11

6

12

5

13

4

14

3

15

2

16

1



Додаток 3

Усний рахунок



3 ∙ 4

120 ∙ 40

4 ∙ 14

30 ∙ 20

4 ∙11

40 ∙ 90

4 ∙ 31

4 ∙ 25

6 ∙ 20

3 ∙ 6

5 ∙ 15

3 ∙ 9

7 ∙14

3 ∙ 13

7 ∙ 15

3 ∙ 16

19 ∙ 5

3 ∙ 23

7 ∙ 21

3 ∙ 33

20 ∙ 19

4 ∙ 6

9 ∙ 101

4 ∙ 9

150 ∙ 20

4 ∙ 13

18 ∙ 9

5 ∙ 17

7 ∙ 100

5 ∙ 14

45 ∙ 2

7 ∙ 101

14 ∙ 100

6 ∙ 30

700 ∙ 200

4 ∙ 17

30 ∙ 10

50 ∙ 10

5 ∙ 16

204 ∙ 3

23 ∙ 10

3 ∙ 14

7 ∙ 30

901 ∙ 4

9 ∙ 9

3 ∙ 30

9 ∙ 111

47 ∙ 2



Додаток 2



18 ∙ 4=

91:7=

80:16=

640:80=

1300 ∙ 30=

15 ∙ 1=

304:8=

135:15=

300 ∙ 50=

5200:40=

13∙ 9=

162:9=

99:11=

8000:80=

160 ∙ 40=

14 ∙ 9=

128:8=

102:17=

900 ∙ 60=

11700:90=

16 ∙ 2 =

119:7=

90:15=

8100:90=

1300 ∙ 60=

12 ∙ 7=

26:2=

48:16=

2000:40=

150 ∙ 50=

16 ∙ 9=

108:6=

85:17=

3000 ∙ 40=

3400:20=

19 ∙ 12=

144:9=

57:19=

5400:60=

1190:170=

25 ∙ 11=

114:6=

76:19=

1000 ∙ 60=

960:160=

19 ∙ 3=

102:6=

152:19=

2000:50=

1600 ∙ 3=

19 ∙ 12=

90:6=

28:14=

800 ∙ 30=

830 ∙ 70=

15∙ 8=

80:5=

52:13=

8000:80=

840:70=

18 ∙ 14=

135:9=

51:17=

7000 ∙ 90=

1350:50=

19 ∙ 6=

99:9=

39:13=

1200:30=

2640:80=

17 ∙ 3=

38:2=

95:19=

300 ∙ 30=

950 ∙ 70=

12 ∙ 8=

144:8=

36:12=

1000:10=

770:70=

18 ∙ 9=

45:3=

84:14=

300 ∙ 50=

8400:140=

24 ∙ 3=

171:9=

98:14=

300 ∙ 70=

1440:90=

16 ∙ 9=

112:8=

90:18=

800:40=

130 ∙ 40=

15 ∙ 6=

56:4=

60:15=

900 ∙ 60=

160 ∙ 8=

54 ∙8=

36:2=

72:12=

1200:40=

5670:70=

56 ∙ 23=

77:7=

78:13=

70 ∙ 800=

8800:80=

19 ∙ 7=

32:2=

120:15=

8000 ∙ 7=

190 ∙ 20=

28 ∙ 34=

65:5=

133:19=

1600:20=

780:60=

13 ∙ 55=

128:8=

153:17=

400 ∙ 20=

360 ∙ 50=

66 ∙ 9=

162:9=

22:11=

900:30=

920 ∙ 60=

78 ∙ 8=

70:5=

30:15=

600 ∙ 10=

2800 :20=

77 ∙ 23=

120:8=

68:4=

1500:5=

7000:5=

45 ∙ 9=

70:14=

126:14=

2100:70=

130 ∙ 10=



Додаток 4.

Обчисліть у стовпчик.




Х7545 Х14894 Х36541

54 14 25






Х55621 Х10564

31 55


Додаток 5

Усний рахунок



33 : 3

0 : 567

300 : 100

520 : 3

90 : 3

93 : 3

39 : 3

3232 : 32

650 : 10

4545 : 15

84 : 4

88 : 4

60 : 3

30 : 3

4000 : 100

24 : 3

120 : 6

80 : 4

48 : 4

63 : 3

27 : 3

48 : 3

280 : 70

450 : 50

244 : 4

52 : 4

45 : 3

69 : 3

850 : 17

960:32

65 : 13

284 : 4

66 : 3

96 : 6

23023 : 23

57 : 3

90 : 10

76 : 19

56 : 4

960 : 30

17017 : 17

90 : 5

200 : 10

689 : 0

400 : 4

750 : 15

18 : 3

1200 : 40

690 : 10

2424 : 24

121 : 11

51 : 3

54 : 3

2121 : 21

125∙ х=1000 45 : х =9

х ∙120=240 65:у =13

х ∙ 23 =69 х:4=24

Додаток 6

Розшифруй назву квітки. Розв’яжи назву квітки і розташуй відповіді в порядку спадання, записавши під ними відповідні букви.

469 : 7 = Я 32768 : 8 = Н

965 ∙ 7 = У 2428 ∙ 6 = Т

1236:6 = І 72394 ∙ 7 = П

4021∙7 = Е




Добавить документ в свой блог или на сайт


Реклама:

Похожие:

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconУрок Тема: Множення натуральних чисел. Мета: повторити правила множення натуральних чисел, компоненти множення
Мета: повторити правила множення натуральних чисел, компоненти множення, відпрацьовувати навички усного та письмового множення, повторити...

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconУрок 2 Тема: Читання, запис та порівняння натуральних чисел. Мета: повторити, систематизувати знання учнів про натуральні числа, десятковий запис натуральних чисел; згадати
Скільки вам років? Скільки у вашому класі дітей? Скільки парт у класі? А скільки стільців? Яка чисельність населення нашого міста?...

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconФорма уроку. Урок-подорож. Тип кроку. Урок систематизації та узагальнення знань. Мета
Тема. Натуральні числа. Порівняння, додавання і віднімання натуральних чисел. Розв’язування задач і вправ

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconУрок Тема: Додавання і віднімання натуральних чисел. Розв’язування задач. Мета
Мета: відпрацьовувати вміння та навички 1 додавання і віднімання, як усного так і письмового; 2 розв’язання рівнянь та задач, їх...

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconУрок математики у 6 класі
Мета. Сформувати в учнів навички виконання ділення над раціональними числами, обчислення значень виразів, що містять раціональні...

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconСистемы счисления переводы чисел
Для хранения целого числа со знаком используется один байт. Сколько единиц содержит внутреннее представление числа (-128)?

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconБинарные отношения. Отношение эквивалентности и разбиение на классы, фактор-множество
Поле. Простейшие свойства поля. Поле рациональных чисел. Примеры полей. Упорядоченное поле. Система действительных чисел

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconУрок математики. 3 класс. Тема : Нумерация чисел от 1 до 1000
Зима подходит к концу и мы с вами сегодня, пока ещё лежит снег,построим снеговика. А для этого выполним задания

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconТема: Систематизация знаний о натуральных числах и действиях над ними
Цель: Обобщить знания о натуральном ряде чисел и арифметических действиях над ними, познакомить учащихся с историей возникновения...

Урок Тема: Ділення натуральних чисел. Мета: повторити правила ділення натуральних чисел на одноцифрове та двоцифрове натуральне число, згадати, як називаються числа при діленні iconАбетка безпеки мета
Мета: повторити й закріпити знання правил дорожнього руху; розви­вати мислення поведінки на вулиці та у транспорті

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©libex2.skachate.com 2000-2013
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы